ObozyPojedź z nami na Cross Fitness Camp!

Jeśli chcesz aktywnie spędzić wakacyjny czas, mamy dla Ciebie idealną ofertę obozu sportowego Cross Fitness Camp - Jabłoń Lake Resort 2019! Na obóz, który odbędzie się w przepięknie położonej na Mazurach Jabłoni, zapraszamy osoby na każdym poziomie wytrenowania.

Jeśli jesteś fanem crossfitu, nasz obóz jest właśnie dla Ciebie. Nie musisz być przy tym tytanem corssfitowego treningu - planujemy zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Intensywność treningów, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, będzie dopasowana do indywidualnych możliwości uczestników. Jeśli więc masz ochotę przyjechać na Cross Fitness Camp wraz z całą rodziną, serdecznie zapraszamy!

Treningi na Cross Fitness Camp kształtować będą u uczestników zdolności motoryczne przy wykorzystaniu różnych dyscyplin sportu. To idealna forma spędzenia wolnego czasu dla osób, które pragną przełamać swoje bariery, spróbować nowych form aktywności ruchowej, zadbać o swoją formę fizyczną i psychiczną.

Zaplanowaliśmy dwa turnusy:
10-17.08.2019 r.
17-23.08.2019 r.

Oraz dwutygodniowy turnus PRO, który odbędzie się w dniach 10-23.08.2019 r.

Na Cross Fitness Camp - Jabłoń Lake Resort 2019 nie zabraknie gościa specjalnego - Wojciecha Sobierajskiego, wielokrotnego medalisty w zawodach crossfitowych i biegach przeszkodowych.

Więcej o Cross Fitness Camp - Jabłoń Lake Resort 2019

Legia run club
© Legia Run Club - All Rights Reserved